Forma e kontaktit

    Ministria e Punës dhe Mirëqenies Sociale
    Sheshi Miss Edit Durham nr.46

    Musa Demiri - Udhëheqës i Divizionit për Komunikim Publik

    E-mail: musa.demiri@rks-gov.net

    Tel: +383 (0) 38 200 26 084
    Mob: +383 (0) 44 118 406

    Jehona Arifi - Zyrtare për Qasje në Dokumente Publike

    E-mail: jehona.arifi@rks-gov.net

    Tel: 038 213 814
    centex: 200 26 112

    Zyra për Komunikim Publik

    E-mail: info.mpms@rks-gov.net

    Tel: 038 213 814
    centex: 200 26 112

    Kontakti me drejtorët e departamenteve

    Mentor Morina - Udhëheqës i Departamentit të Politikave Sociale dhe Familjare

    Tel: 038 200 26 027

    E-mail: mentor.morina@rks-gov.net

    Defrim Rifaj - Udhëheqës i Departamentit për Punë dhe Punësim

    tel: 038 211 939; 038 200 26 019

    e-mail: defrim.rifaj@rks-gov.net

    Minire Begaj - Drejtoreshë e Departamentit Ligjor

    tel: 038/213-842; 038/200-26-128

    e-mail: minire.begaj@rks-gov.net

    Skender Asllani - Zëvendësues i drejtorit të Departamentit të Pensioneve

    tel: 038 211 664; 038 200 26 508

    e-mail: skender.asllani@rks-gov.net

    Ekrem Kastrati - Kryeinspektor i Punës

    tel:038/211-520; 038/200-26-502

    e-mail: ekrem.kastrati@rks-gov.net

    Lulzim Karaxha - Udhëheqës i Departamentit të Integrimeve Evropiane

    tel: 038 211 937; 038 200 26 001

    e-mail: lulzim.karaxha@rks-gov.net

    Mursel Morina - U.D i DFDIL-së

    Tel: 38/212-730; 038/200-26-005

    e-mail: mursel.morina@rks-gov.net