Publikacije
Procelje › Zamenikministra
Çerkin Dukolli, was born on February 20, 1969 in Bubavec village of Malisheva.
He has completed his studies in Political Science and Public Administration at the University of Prishtina, while postgraduate studies have been conducted in the direction of International Relations and Diplomacy.
It is part of the institutions of the Republic of Kosova since the post-war:
September 1999 - June 2008, served in the Kosova Protection Corps (Zone II Prizren and the Command of Training and Doctrine in Prishtina with the degree of Liutenant Colonel).
During this time he served as the head of the Public Information Office at KPC-TDC, at the same time he was Chief of Cabinet of the Commander of the ODC.
June 2008-October 2017, has continued in the civil service, performing the post of Director of the Department of Inspection at the Ministry of Infrastructure.
2012 - He has served as Secretary General at the Ministry of Infrastructure.
November 2017, was appointed deputy minister of MLSW.
Since 2015, he is a member of the National Council of NISMA for Kosova.
Mr. Çerkin Dukolli is married and has three children.


Vesel  MAKOLLI - Rođen je 14.02.1954. U selu Marec u opštini Priština, inače od 1957. godine njegova porodica živi u Prištini, gde je g. Makolli  rastao i  nastavljo da živi.
Stručna priprema i radno iskustvo:
G. Makolli po profesiji je mašinski inženjer u profilu železnice.
Državni ispit  za železnice  je završio  pri Saveznoj  Komisiji u Beogradu.
Specijalizirao je u ovoj oblasti u Mađarskoj i Hrvatskoj.
Takođe je obavljao obuku za civilnu službu.
Bio je direktor mnogih  godina na Železnicama Kosova (1983-1989).
Direktor transporta i zam./ generalnog direktora na Železnicama Kosova nakon rata.
Prvi posleratni direktor  Direkcije za Javne Usluge, Saobraćaj i životnu Sredinu Opštine Priština.
Direktor štamparije "Rilindja" u Prištini.
Nastavnik u tehničkoj srednjoj školi za železničke profile, 1983-1987 i 1990-1996 (u kućama-školama).
Predsednik Sindikata Železnica Kosova u periodu 1983-1985.
Predstavnik Kosovskih železnica na saveznim i evropskim komisijama u periodu 1985-1989.
Od februara 2017, g.Makolli je zam. Predsednik i Generalni Sekretar AKR-a.
Oženjen je i ima 6 dece.


Besart  JASHARI - Rođen je 01.07. 1990 god u Uroševcu.
Osnovnu i srednju školu je završio  u Uroševcu.
Završio je Ekonomski fakultet - Bankarstvo, Finansije i Računovodstvo, dok u nivo mastera  je u toku završavanja  u Menadžmentu i Informatici.
Živi u Uroševcu, oženjen je i ima dvoje dece, sina i devojčicu .
Radno iskustvo:
Zamenik ministra u Ministarstvo  Rada i Socijalne Zaštite 2017
Službenik za koordinaciju u Ministarstvu javne uprave u periodu od 2014 - 2017
Finansier  u Demokratskoj Partiji Aškalije Kosova 2014
Asiostent pri Skupštine Republike Kosovo u 2013 godini

Tel: 038 200 26 058 
E-mail : besart.b.jashari@rks-gov.net


Milos PEROVIĆ
Zamenik Ministra Rada i Socijalne Zaštite
Rodjen 17.07.1985. godine u Mitrovici. 
Osnovnu i srednju školu završio je u Zubinom Potoku, a diplomirao na Prirodno matematičkom fakultetu u Mitrovici odsek Geografija.
Zivi u Zubinom Potoku
Radno iskustvo:
Miloš Perović ima više od 10 godina iskustva u različitim oblastima kao sto su: Političke funkcije, bezbednost, ucešće u radu NVO organizacija, protocol…
Na rukovodećim funkcijama u Opštini Zubin Potok od 2013-2017
Odbornik u Skupštini Opštine Zubin Potok
Zamenik ministra u Ministrastvu Rada i Socijalne Zaštite, imenovan septembra 2017
Politička pripadnost: Srpska lista
E-mail: Milos.Perovic@rks-gov.net
Tel. 038 20026096